sport-sidia.cz

Elektroskútr Racceway E-Babeta 12 Ah 18″ vínová metalíza

Elektroskútr Racceway E-Babeta 12 Ah
Zjistit dostupnost »
Značka: Racceway
24 900

Elektrický moped bez nutnosti ŘP, se kterým dojedete až 45 km daleko! Je vybaven 250W motorem, vyjímatelnou baterií a pedály pro došlapávání.. Racceway E-Babeta 12 Ah je úžasně praktické vozítko, které vás bezpečně dopraví všude po městě! Jedná se o malý moped na elektrický pohon, což znamená, že jeho provoz je tichý a šetrný k životnímu prostředí. A co víc, můžete na něj naskočit i bez řidičáku!

Skútr je vybaven bezkartáčovým motorem o výkonu 250 W a s výborným točivým momentem, který pohání vyjímatelná olověná baterie o kapacitě 12 Ah. S přehledem tak dojedete až 45 km daleko, což je pro pohyb po městě a okolí naprosto dostačující. Rychlost je elektronicky omezena na 25 km/h.

Jedná se šikovný kompaktní stroj s většími 18″ koly a precizními tlumiči. Díky nim babetu můžete vzít klidně i do terénu nebo na polňačku. V případě, že vám bude takzvaně „docházet šťáva“ máte k dispozici pedály pro došlapání. Není to nic náročného, jen mopedu pomůžete například do prudšího kopce. Užijte si pohodovou jízdu v tom správném stylu s elektrickým skútrem Racceway E-Babeta!Technický popis:

provozní napětí
48 V

typ motoru
bezkartáčový (v zadním kole), 250 W (max. 500 W)

typ baterie
12 Ah Pb, olověná, vyjímatelná

hmotnost baterie
18 kg

max. rychlost
25 km/h

dojezd na 1 nabití
až 45 km

rychlost nabíjení
4-6 h

brzdy
hydraulická kotoučová (přední ) / bubnová (zadní)

velikost kol
18″

výška sedla
81 cm

rozměry řídítek 
š104 cm x v65 cm

celkové rozměry
d169 x š79 x v132 cm

rozměry balení
 

osvětlení 
přední a zadní LED

SPZ
NE

max. nosnost
120 kg

hmotnost
66 kg

další vybavení
šlapací pedály, odrazky, zpětná zrcátka, blinkry, dálkové ovládání s alarmem, blatníky

 

Poznámka: Moped nepodléhá registraci a k jeho provozu není potřeba řidičské oprávnění. Pro provoz je třeba použít ochranu hlavy (homologovanou helmu) a vozit s sebou kopii COC listu a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzv. zelená karta).