sport-sidia.cz

Elektroskútr Racceway E-Fichtl 20 Ah 16″ modrý

Elektroskútr Racceway E-Fichtl 20 Ah
Zjistit dostupnost »
Značka: Racceway
32 990

Pohodlný skútr s tichým elektrickým pohonem šetrným k životnímu prostředí, k jehož řízení není potřeba vlastnit řidičské oprávnění.. Elektroskútr Racceway E-Fichtl 20Ah 16″ modrý je vaše brána k bezstarostné jízdě a svobodě na silnici, bez zbytečných formalit. Tento skútr se řadí mezi malé elektrické mopedy a přináší vám revoluční zážitek z jízdy. S nulovou emisí zplodin a tišším provozem přispívá k ochraně životního prostředí.

Zapomeňte na obtěžující registraci a řidičský průkaz. S tímto elektroskútrem máte svobodu vyrazit na cestu kdykoli se vám zachce. Skútr je vybavený silným elektromotorem s nominálním výkonem 500W, který je v souladu s předpisy elektronicky omezen na 250W. Maximální rychlost je elektronicky limitována na bezpečných 25 km/h.

Díky větším kolům a precizním tlumičům se dokonale vypořádá s různými typy povrchů i polními cestami. Navíc je vybaven klasickými pedály pro došlapání, což z něj dělá univerzální dopravní prostředek. Navzdory celkové hmotnosti 80 kg je šlapání velmi snadné a nenáročné. Stejně jako moderní automobily, i tento skútr je vybaven dálkovým ovládáním s integrovaným alarmem.

Denní i noční osvětlení je zajištěno úspornými LED světly, což zlepšuje vaši viditelnost a snižuje spotřebu energie. Elektroskútr Racceway E-Fichtl je zkrátka tím, co jste hledali – spojením šetrnosti k životnímu prostředí, pohodlí a svobody.Technický popis:

provozní napětí
48 V

typ motoru
bezkartáčový (v zadním kole), 250 W (max. 500 W)

typ baterie
20 Ah Pb, olověná, vyjímatelná

hmotnost baterie
28 kg

max. rychlost
25 km/h

dojezd na 1 nabití
až 60 km

rychlost nabíjení
6-8 h

brzdy
hydraulické kotoučové 

velikost kol
16″ (40,64 cm), nafukovací

výška sedla
75 cm

rozměry řídítek 
š67 cm x v99 cm

celkové rozměry
d184 x š69 x v123 cm

rozměry balení
d168 x š42 x v85 cm

osvětlení 
přední a zadní LED

SPZ
NE

max. nosnost
120 kg

hmotnost
80 kg

další vybavení
šlapací pedály, odrazky, zpětná zrcátka, blinkry, dálkové ovládání s alarmem, kufr, nosič, hlavní a boční stojan, blatníky, přední a zadní odpružení

Poznámka: Moped nepodléhá registraci a k jeho provozu není potřeba řidičské oprávnění. Pro provoz je třeba použít ochranu hlavy (homologovanou helmu) a vozit s sebou kopii COC listu a pojištění odpovědnosti z provozu vozidla (tzv. zelená karta).