sport-sidia.cz

Galvanický kosmetický přístroj inSPORTline Hezu

Galvanický kosmetický přístroj inSPORTline

Kosmetické zařízení pro čištění a vyhlazování obličeje, které využívá galvanický proud, vibrace, výhřev i studený tlak!. S kosmetickým přístrojem inSPORTline Hezu dostanete do ruky perfektní nástroj pro kompletní péči o pleť – a to v jednom kompaktním balení! Díky 5 zkrášlujícím režimům si budete moci dopřát důkladnou hloubkovou kúru přímo z pohodlí domova a zajistit tak své pokožce mladistvý a svěží vzhled.

Zařízení využívá galvanický proud, vysokofrekvenční vibrace, výhřev i studený tlak podle toho, za jakým účelem ho chcete používat. Pomůže vám také efektivněji aplikovat pleťové přípravky, takže ho snadno zapojíte do své každodenní rutiny. Galvanický proud proniká hluboko do pokožky a napomáhá tak k lepšímu vstřebání výživných látek, zatímco mikrosonické vibrace uvolňují nečistoty a podporují krevní oběh. Díky teplotnímu nastavení pak máte možnost pokožku buď zchladit nebo rozehřát, a to v rozmezí 6 – 45°C.

Během aplikace můžete využít také režimu světelné terapie, a to v podobě červeného nebo modrého světla. Přístroj doporučujeme používat dvakrát až třikrát týdně, vždy po dobu přibližně 5 minut. Automatické režimy jsou přednastaveny na tu nejoptimálnější délku trvání, takže vám stačí jen přístroj zapnout, aplikovat a nechat se hýčkat!

✳️ CLEAN (čistící režim)

Hloubkové čištění pleti pomocí tepla a mikrosonických vibrací. Teplotu hlavice si můžete nastavit podle toho, jak vám to bude nejvíce vyhovovat. Tento režim pomáhá otevřít póry a odstranit nečistoty zanesené hlouběji do pokožky. Pro tento režim je nejlepší použít kosmetický tampon spolu s náležitým pleťovým přípravkem, například čistící micelární vodu inSPORTline 3v1.
Doba trvání: 5 minut. 
 
✳️ COOL (chladící režim)

Využívá nižší teploty k uzavření pórů v pokožce a udržuje tak její vlhkost. Používá se zároveň s hydratačním krémem nebo pleťovou maskou, aby se účinné látky co nejlépe vstřebaly. Tento program vám pomůže udržet vaši pokožku krásně pružnou a vláčnou za každých okolností. Vibrace jeho efekt jen umocňují.
Doba trvání: 2 minuty

✳️ EMS LIFTING (vyhlazovací režim)

Využitím galvanického proudu stimuluje buňky hluboko ve tkáni a pomáhá tak zpevňovat obličejové svaly. Vyhlazuje drobné nedokonalosti v pokožce a dodává jí tak mladistvější a jemnější vzhled. 
Doba trvání: 5 minut

✳️ MOISTURIZING (zvláčňující režim)

Používá se výhradně s hydratačním krémem, kterému pomocí vibrací pomáhá proniknout hluboko do pokožky. Aplikujte krém na kosmetický tampon, připevněte jej k přístroji a rozprostřete po obličeji. Pokožka díky tomu bude dokonale vyživená a vláčná.
Doba trvání: 5 minut

✳️ COLLAGEN (režim kolagenové syntézy)
Používá se po aplikaci pleťových krémů a přípravků. Program je chladivý, čímž stahuje póry a pomáhá vstřebání výživných látek. Zároveň podporuje vznik kolagenu a zanechává tak pokožku pružnější a jemnější na dotek. 
Doba trvání: 2 minutyTechnický popis:

galvanický přístroj pro dokonalé pročištění pleti
5 kosmetických programů
možnost nastavení teploty hlavice
hloubkové čištění pomocí galvanického proudu a mikrosonických vibrací
podpora krevního oběhu
podpora tvorby kolagenu
zpevnění pokožky
světelná terapie pomocí červeného nebo modrého světla

červené světlo – stimuluje produkci kolagenu, vhodné pro opravu tkání a nahrazení starých tkání pokožky, vhodné pro zmenšení pórů
modré světlo – vhodné pro zničení bakterií a zklidnění pokožky

lepší absorpce pleťových přípravků
plastový držák pro čistící tampony
doporučené použití: 5 min /2x – 3x týdně
kapacita baterie: 10000 mAh
výdrž baterie: 45 dní (pohotovostní režim), 7 dní (v rámci doporučeného používání)
nabíjení: USB
doba nabíjení: 2,5 hod
výkon: max 8,5 W
nastavení teploty: 6 – 42°C
frekvence vibrací: 8000 (+/- 10) rpm
rozměry: 175 x 55 x 67 mm
hmotnost: 145 g