sport-sidia.cz

Kolagenové solárium Hapro Collagen Sun 24C

Kolagenové solárium Hapro Collagen
Zjistit dostupnost »
Značka: Hapro
104 590

Revoluční novinka v oblasti solárií. S kolagenovým soláriem dopřejete svému tělu nejen krásné přirozené opálení, ale zároveň podpoříte produkci kolagenu v těle a tím zvýšit pružnost pokožky.. Revoluční kolagenové solárium Hapro Collagen Sun 24C je naprostou peckou v oblasti solárií. Kolagenové solárium, jak již z názvu vyplývá, dokáže zvýšit produkci kolagenu ve vašem těle. S rostoucím věkem nám bohužel tělo přestává produkovat tolik kolagenu a elastinu, jako tomu bylo za mladých let. Úbytek těchto dvou látek vede ke zpomalení regenerace buněk, ochabnutí pokožky a tvorbě vrásek, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Speciálně vyvinuté trubice Collatan®, kterými kolagenové solárium Hapro Collagen Sun 24C disponuje, kombinují terapii péče o pokožku červeným a zároveň UV světlem. Červené světlo dokáže s vaší pokožkou doslova zázraky! Pomocí světla dokáže solárium aktivovat v těle přirozený proces omlazení pokožky, zrychlit regeneraci kožních buněk a zásobovat pokožku důležitými živinami. Při pravidelném používání bude vaše pleť mnohem vyhlazenější a zdravější. Naopak UV světlo zajišťuje krásné přirozené opálení, jakoby jste se právě vrátili z dovolené. 

Elegantní kontury a jemné barvy lehce zapadnou do každého interiéru a vy se tak můžete pohodlně opalovat třeba v ložnici či obýváku. Největší výhodou tohoto modelu je opravdu široká opalovací plocha s výrazným zakřivením. Opalovací zářivky jsou rovnoměrně umístěny na víku i spodní části, takže se při opalování ani nemusíte otáčet. Zakřivení zajišťuje ideální vzdálenost žárovek od těla a vy tak dosáhnete skvělého rovnoměrného opálení jen s minimální námahou!

Zacházení se soláriem zvládne opravdu každý. Díky integrovanému pružinovému mechanismu se víko odklopí skoro samo. Délku opalování si nastavíte na analogovém časovači tak, abyste dosáhli ideálního odstínu pleti. Integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System optimalizuje výkon 24 opalovacích trubic a zvyšuje tak efektivitu opalování, aniž by stroj musel generovat přebytečné teplo. K opalování budete také samozřejmě potřebovat ochranné brýle – ty najdete v balení také, a to hned dvakrát!

Udělejte si pohodlí

Díky skvěle navrženému designu kombinuje Hapro Collagen Sun 24C maximální pohodlí s dokonalým opálením a vyživením pokožky. Zakřivení solária totiž zajišťuje optimální vzdálenost mezi vaším tělem a opalovacími žárovkami. Zároveň máte však spoustu prostoru, takže se během opalování nebudete cítit stísněně.

Žádné zbytečné zdržování 

Nastavení u tohoto modelu už nemůže být jednodušší! Stačí si na analogovém ovládacím panelu nastavit délku opalování a je to! Panel je dobře přístupný i uvnitř solária.

Šetřete energii

Integrovaný systém reflektorů (Strip-Reflector-System) optimalizuje výkon všech 24 trubic tak, že efektivně odráží světlo zpět. Díky tomu dosáhnete dokonalých výsledku, aniž by stroj generoval nadbytečné teplo.

Klíčové vlastnosti:

oboustranné domácí kolagenové solárium s širokou opalovací plochou
pomáhá zvýšit tvorbu kolagenu a elastinu v těle
nespočet pozitivních účinků na organismus
luxusní design s ladnými křivkami
integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System pro co nejefektivnější opalování
rovnoměrné opalování od hlavy k patě, včetně boků
analogový ovládací panel
vysoce kvalitní kolagenové trubice Collatan®
2 páry ochranných brýlí součástí balení
při kolagenování používejte opalovací krém vhodný do solárií
certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233
nevhodné pro osoby mladší 18 let
kompatibilní trubice:

Hapro Maxlight Collatan 100W-R 1760 mm

Technický popis:

trubice (žárovky)
24 x Maxlight Collatan 100W-R

reflektor
sada leštěných pruhů (Strip-Reflector-System)

výbojka pro opalování obličeje
ne

výkon
2.83 kW

analogový časovač
ano

digitální časovač
ne

ochranné brýle
2 páry

aroma
ne

audio/MP3
ne

hmotnost
119 kg

zdroj napájení
síťový adaptér, 220/230V

délka
210 cm

šířka
99 cm

výška při otevření
119,5 cm

vnitřní výška
35,5 cm

životnost opalovacích trubic
650 hodin (cca 4 – 5 let při běžném užívání)