sport-sidia.cz

Kolagenové solárium Hapro Collagen Sun 26/5C

Kolagenové solárium Hapro Collagen
Zjistit dostupnost »
Značka: Hapro
129 590

Revoluční novinka v oblasti solárií. S kolagenovým soláriem dopřejete svému tělu nejen krásné přirozené opálení, ale zároveň podpoříte produkci kolagenu v těle a tím zvýšit pružnost pokožky.. Revoluční kolagenové solárium Hapro Collagen Sun 26/5C je naprostou peckou v oblasti solárií. Kolagenové solárium, jak již z názvu vyplývá, dokáže zvýšit produkci kolagenu ve vašem těle. S rostoucím věkem nám bohužel tělo přestává produkovat tolik kolagenu a elastinu, jako tomu bylo za mladých let. Úbytek těchto dvou látek vede ke zpomalení regenerace buněk, ochabnutí pokožky a tvorbě vrásek, které se s přibývajícím věkem prohlubují.

Speciálně vyvinuté trubice Collatan®, kterými kolagenové solárium Hapro Collagen Sun 26/5C disponuje, kombinují terapii péče o pokožku červeným a zároveň UV světlem. Červené světlo dokáže s vaší pokožkou doslova zázraky! Pomocí světla dokáže solárium aktivovat v těle přirozený proces omlazení pokožky, zrychlit regeneraci kožních buněk a zásobovat pokožku důležitými živinami. Při pravidelném používání bude vaše pleť mnohem vyhlazenější a zdravější. Naopak UV světlo zajišťuje krásné přirozené opálení, jakoby jste se právě vrátili z dovolené. 

Elegantní kontury a jemné barvy lehce zapadnou do každého interiéru a vy se tak můžete pohodlně opalovat třeba v ložnici či obýváku. Největší výhodou tohoto modelu je opravdu široká opalovací plocha s výrazným zakřivením. Opalovací zářivky jsou rovnoměrně umístěny na víku i spodní části, takže se při opalování ani nemusíte otáčet. Zakřivení zajišťuje ideální vzdálenost žárovek od těla a vy tak dosáhnete skvělého rovnoměrného opálení jen s minimální námahou!

Zacházení se soláriem zvládne opravdu každý. Díky integrovanému pružinovému mechanismu se víko odklopí skoro samo. Délku opalování si nastavíte na digitálním časovači tak, abyste dosáhli ideálního odstínu pleti. Integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System optimalizuje výkon 24 opalovacích trubic a zvyšuje tak efektivitu opalování, aniž by stroj musel generovat přebytečné teplo. Tento typ solária disponuje navíc pěti speciálními Watt Seecret kolagenovými zářivkami, které zajistí extra péči v oblasti obličeje! K opalování budete také samozřejmě potřebovat ochranné brýle – ty najdete v balení také, a to hned dvakrát! Každý uživatel jistě ocení i ventilátor, který vás ochladí během kolagenování.
 

Nastavte tvář sluníčku

Model Collagen Sun 26/5C má navíc 5 opalovacích trubic speciálně zaměřených na obličej. Díky nim si můžete dopřát krásného opálení a užít si dokonale snědou pleť. Určitě vám ji budou všichni závidět!

Udělejte si pohodlí

Díky skvěle navrženému designu kombinuje Hapro Collagen Sun 26/5C maximální pohodlí s dokonalým opálením a vyživením pokožky. Zakřivení solária totiž zajišťuje optimální vzdálenost mezi vaším tělem a opalovacími žárovkami. Zároveň máte však spoustu prostoru, takže se během opalování nebudete cítit stísněně.

Žádné zbytečné zdržování 

Nastavení u tohoto modelu už nemůže být jednodušší! Stačí si na digitálním ovládacím panelu nastavit délku opalování a je to! Panel je dobře přístupný i uvnitř solária.

Šetřete energii

Integrovaný systém reflektorů (Strip-Reflector-System) optimalizuje výkon všech 24 trubic tak, že efektivně odráží světlo zpět. Díky tomu dosáhnete dokonalých výsledku, aniž by stroj generoval nadbytečné teplo.

Klíčové vlastnosti:

oboustranné domácí kolagenové solárium s širokou opalovací plochou
pomáhá zvýšit tvorbu kolagenu a elastinu v těle
5 speciálních kolagenových zářivek s extra zaměřením na obličej
nespočet pozitivních účinků na organismus
luxusní design s ladnými křivkami
integrovaný systém reflektorů Strip-Reflector-System pro co nejefektivnější opalování
rovnoměrné opalování od hlavy k patě, včetně boků
digitální ovládací panel
vysoce kvalitní kolagenové trubice Collatan®
ventilátor pro příjemné ochlazení 
2 páry ochranných brýlí součástí balení
při kolagenování používejte opalovací krém vhodný do solárií
certifikace: EN 60335-1, EN 60335-2-27, EN 62233
nevhodné pro osoby mladší 18 let
kompatibilní trubice:

Hapro Seecret 25W-R 520 mm
Hapro Maxlight Collatan 100W-R 1760 mm
Hapro Maxlight Collatan L 100W-R 1900 mm

Technický popis:

trubice (žárovky)
14 x Maxlight Collatan 100W-R
12 x Maxlight Collatan L 100W-R
5 x Seecret 25W

reflektor
sada leštěných pruhů (Strip-Reflector-System)

výbojka pro opalování obličeje
ano

výkon
3.19 kW

analogový časovač
ne

digitální časovač
ano

ochranné brýle
2 páry

aroma
ne

audio/MP3
ne

hmotnost
128 kg

zdroj napájení
síťový adaptér, 220/230V

délka
210 cm

šířka
99 cm

výška při otevření
119,5 cm

vnitřní výška
35,5 cm

životn