sport-sidia.cz

Kompresní masážní přístroj na nohy inSPORTline Beinhowair

Kompresní masážní přístroj na nohy

Účinná masážní pomůcka pro zlepšení cirkulace a odbourání bolesti a otoků! Díky nastavitelným popruhům si skvělou vzduchovou masáž užije kdokoli!. Kompresní masážní přístroj na nohy inSPORTline Beinhowair je skvělá pomůcka pro důkladnou vzduchovou masáž chodidel, stehen a lýtek!

K masáži slouží sestava 6 nastavitelných popruhů, které jsou dostatečně velké na to, aby se přizpůsobily i lidem s oteklými končetinami. Masáž samotná probíhá postupným nafukováním a vyfukováním masážních polštářků.

Režim a intenzitu si pak jednoduše zvolíte pomocí ovladače. Režimy jsou hned tři – celková masáž končetin, nebo postupná masáž v pořadí stehna-lýtka-chodidla a naopak. Dále lze střídat až 4 stupně intenzity, které se liší mírou tlaku vyvíjeného na končetiny. A pokud si chcete dopřát opravdový luxus, můžete si v oblasti lýtek a chodidel zapnout i vyhřívání.

Masáž pomocí komprese zlepšuje cirkulaci krve v končetinách, odbourává únavu a ulevuje od bolesti i otoků. Přistroj proto můžete použít k regeneraci po sportovním výkonu nebo k relaxaci po náročném dni stráveném na nohách.

Navíc ho díky nastavitelným popruhům využije opravdu každý – suchým zipem se dá totiž jednoduše změnit obvod každé masážní oblasti zvlášť. Maximální délka jedné masáže je 15 minut, poté se přístroj automaticky vypne. Nemusíte se tedy o nic starat, jen si navolte svůj oblíbený režim a užívejte klid a pohodu!Technický popis: 

pomůcka na kompresní masáž chodidel, lýtek a stehen
k masáži využívá změnu tlaku ve vzduchových polštářcích
zlepšuje cirkulaci, odbourává únavu, pomáhá s oteklými nohami
nastavitelné popruhy na suchý zip
vhodné i pro uživatele trpící otoky nohou
automatické ukončení masáže po 15 minut
3 režimy masáže
4 stupně intenzity
volitelné vyhřívání chodidel a lýtek
jednoduché ovládání pomocí tlačítek
lehký a přenosný přístroj, který lze používat prakticky kdekoli
délka popruhu na stehna: 22,5 cm
max. obvod popruhu na stehna: 75 cm
délka popruhu na lýtka: 38 cm
max. obvod popruhu na lýtka: 54 cm
délka popruhu na chodidla: 28 cm
max. obvod popruhu na chodidla: 38 cm
délka napájecího kabelu: 185 cm
napájení: 220/230V
hmotnost: 1,6 kg
určeno pro domácí použití