sport-sidia.cz

Náhradní baterie pro vyhřívané oblečení Glovii GLI7452

Náhradní baterie pro vyhřívané
Zjistit dostupnost »
Značka: Glovii
1 590

Náhradní baterie pro oblečení Glovii s vysokou kapacitou, minimálními rozměry a hmotnosti. Ideální jako náhrada v případě ztráty či pro prodloužení doby vyhřívání.. Náhradní baterie pro vyhřívané oblečení Glovii GLI7452 je navržena tak, aby se perfektně hodila především k bundám: Pánská vyhřívaná bunda Glovii GTM a Dámská vyhřívaná bunda Glovii GTF, které mají malou kapsu vyhrazenou přímo pro baterii. Jedná se o bezpečný a účinný Li-lon akumulátor, který zajišťuje dlouhý provoz vyhřívacího systému.

Náhradní baterii Glovii GLI7452 s vysokou kapacitou 5200 mAh můžete využít i u jiných typů oblečení od značky Glovii jako například: Vyhřívaná fleecová vesta Glovii GV1, Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1, Vyhřívané kalhoty Glovii GP1, Vyhřívané tričko s dlouhým rukávem Glovii GJ1C, Vyhřívané kalhoty Glovii GP1C nebo Sada vyhřívaného unisex termoprádla Glovii GX.

V případě ztráty či poškození původní baterie můžete zakoupit tuto originální náhradu. Baterii lze díky minimálním rozměrům nosit s sebou v kapse a dvojnásobně si prodloužit dobu vyhřívání.Technický popis:

náhradní baterie s vysokou kapacitou
vhodná pro oblečení značky Glovii
bezpečná a účinná Li-Ion baterie
dlouhá doba provozu vyhřívacího systému
kapacita: 5200 mAh (38,48 Wh)
hmotnost: 202 g
napájení: 7,4 V
rozměry: 75 x 85 x 20 mm
cena za 1 kus