sport-sidia.cz

Plyometrická bedna inSPORTline 3-High

Plyometrická bedna inSPORTline
Zjistit dostupnost »
Značka: Insportline
3 990 5 990 Kč Sleva -33%

Plyo box – všestranná pomůcka pro zlepšení kondice, dynamiky a výbušnosti! Dřevěná konstrukce unese až 250 kg a díky pěnovému potahu při dopadech pošetří vaše klouby! Možnost použití jako švédské bedny.. Plyometrická bedna inSPORTline 3-High představuje jednoduchý, ale účinný způsob, jak zapracovat na fyzičce a koordinaci a zároveň si posílit hluboké stabilizační svalstvo CORE! Dřevěný plyo box je na každé straně jinak dlouhý a nabízí tak skvělou variabilitu tréninku podle toho, jak namáhavý trénink chcete podstoupit.

Plyometrické boxy se používají zejména pro zlepšení výbušnosti a rozvoj dynamické síly a cílem plyometrického tréninku obecně je vyvinout maximální sílu za co nejkratší dobu. K tomu slouží cviky jako výskoky, výstupy, kliky, dřepy nebo výpady. Box také může mít podobné využití jako švédská bedna.

Měkký a odolné polstrování z EVA pěny při dopadu šetří vaše klouby a povrch z PVC je zároveň i protiskluzový. Ani během intenzivního tréninku se tak nemusíte bát, že byste z plyo boxu spadli.Technický popis:

plyo box – univerzální tréninková pomůcka pro plyometrický trénink
pevná dřevěná konstrukce s polstrovaným povrchem
ideální pro rozvoj dynamické a výbušné síly
skvělá pomůcka pro CORE trénink a posilování vlastní hmotností
možnost použití jako švédské bedny
3 nastavitelné výšky díky stranám o různých délkách
protiskluzový povrch
materiál: dřevo (rám), PVC (povrch), EVA pěna (polstrování)
rozměry: 76 x 61 x 51 cm
hmotnost: 20 kg
nosnost: 250 kg