sport-sidia.cz

Šikmá lavice inSPORTline ABD050

Šikmá lavice inSPORTline

Skladná posilovací lavice pro efektivní posilování středu těla, obzvláště břišních svalů. Opěrku nohou lze nastavit podle výšky cvičence a celá lavice se dá jednoduše složit.. Kompaktní, lehká a multifunkční – šikmá posilovací lavice inSPORTline ABD050 je zkrátka dokonale připravena na pořádný domácí workout!

Nabízí prostor hned pro několik posilovacích cviků zaměřených především na střed těla (core). Kromě klasických sedů-lehů a cvičení pomocí vlastní hmotnosti můžete zkusit i trénink s činkami, cviky pro posílení nohou a kliky. Pro ty jsou tady připravena speciální postranní madla pokrytá měkkou pěnou. Povrch opěrné části je také pokryt měkkým polstrováním překrytým syntetickou kůží, která neklouže.

Díky menším rozměrům se o lavici opřete jen částečně, což vede k intenzivnějšímu tréninku. Abyste si mohli opřít nohy co nejpohodlněji, lze spodní opěrný válec nastavit do 3 různých výšek. 

A až budete s tréninkem hotovi, není nic jednoduššího než vysunout pojistný kolík a celou lavici složit! Snadněji se vám pak bude ukládat.Technický popis:

kompaktní posilovací lavice pro domácí workout
nastavitelná délka rámu
výškově polohovatelný opěrný válec
lehce prohnutá opěrná plocha
skládací konstrukce
tloušťka polstrování: 5 cm
rozměry: v46 x š46 x d84,5 cm
rozměry opěrné plochy: 60,5 x 30,5 cm
nosnost: 120 kg
kategorie: H (EN 957) pro domácí využití

Další produkty z kategorie Šikmé lavice